Kayıtlı oyununuzu kaybettiğinizi öğrenmiş olmaktan dolayı üzüntü duyuyoruz. Maalesef, kaybolan kayıtlı oyun verilerinizi kurtarmak için yapabileceğimiz hiçbir şey bulunmuyor. Ancak, eğer Cloud Save'e bağlı idiyseniz, veriyi kendi başınıza kurtarma şansınız olabilir. Cloud Save'i kullanmak için lütfen:

- Tüm cihazlarda GameCenter'a ve iCloud'a giriş yaptığınızdan emin olun (eğer iCloud'a daha önce giriş yapmadıysanız, kayıt dosyanızı bu şekilde kurtaramazsınız).

- iCloud'un uygulamanız için tüm cihazlarda etkinleştirildiğinden emin olun; bunu cihaz ayarlarınızda Ayarlar -> iCloud -> iCloud Sürücüsü'ne giderek ve "Freeblade"in uygulama listesinde etkinleştirildiğini doğrulayarak yapabilirsiniz (eğer bu daha önce etkinleştirilmediyse, kayıt dosyanızı bu şekilde kurtaramazsınız).

Oyunu yeniden başlattığınızda, hangi kayıtlı oyundan devam etmek istediğinizi soran bir uyarıyla karşılaşacaksınız; lütfen doğru kayıtlı oyunu seçtiğinizden emin olun! Bunu kullanarak önceki bir kayıt dosyasındaki ilerlemenize devam edebilirsiniz.

Eğer kayıtlı oyununuzu bu şekilde kurtaramazsanız ve bazı alışverişler yaptıysanız, yeni bir oyuna başladığınızda "Ayarlar" bölümündeki "Alışverişleri Geri Yükle" düğmesini kullanabilirsiniz. Bunun için (Freeblade'inizi görebildiğiniz) Caliban'ın Yumruğu'ndayken sol üst köşedeki "Seçenekler" dişlisine basın ve sol alt köşeden "Alışverişleri Geri Yükle" seçeneğini kullanın.