Oyundaki kontroller hakkında kısa bir hatırlatmayı burada bulabilirsiniz: 


Hafif Silah: Bir parmağı ekranınızda basılı tutun. Hafif silahlar, çok uzun süre kullanıldığında aşırı ısınabilir. Silahınızın soğumasını sağlamak için parmağınızı kaldırın. iPhone 6S / 6S+ cihazlarında oynuyorsanız, görüntüyü yakınlaştırmak için 3d touch özelliğini kullanabilirsiniz.


Ağır Silah: Nişan almak için iki parmağınızla basılı tutun, ateş etmek için parmaklarınızı kaldırın. Ağır silahlar, zamanla yeniden şarj olan sınırlı mühimmata sahiptir. iPhone 6S / 6S+ cihazlarında oynuyorsanız, ağır silahınızı etkinleştirmek için alternatif olarak 3d touch özelliğini kullanabilirsiniz. 


Takılı Silah: 2. Bölümü tamamladıktan sonra kilidi açılan takılı silahınızla ekrandaki tüm düşmanlara ateş etmek için herhangi bir yere çift dokunun. Takılı silahlar da zamanla yeniden şarj olan sınırlı mühimmata sahiptir.


Yakın Dövüş: Yakın dövüşe girmek için kırmızı yakın dövüş simgesine dokunun: 


MeleeIcon.png


Bunu iki çubuk aynı hizaya gelmeden yapmaya çalışın, aksi halde düşman size saldırır! Yakın dövüş esnasında, saldırmak için yakın dövüş işaretlerini orta noktada aynı hizaya geldiğinde durdurun. Bunlar orta noktaya ne kadar yakın olursa, o kadar fazla hasar verirsiniz. 


MeleeBar.png


Kalkan Kullanımı: Düşman saldırılarını engellemek için iki çubuk aynı hizaya gelmeden önce mavi kalkan simgelerine dokunun. Ekranın sol alt kısmından takip edebileceğiniz sınırlı sayıda kalkan şarjınız vardır.


ShieldBlock.png